ile.liter.pl

Wyjątkowa strona, to wspaniali ludzie

Jeśli sądzisz, że niniejsza strona internetowa do liczenia słów powstała w okamgnieniu, to… bardzo się mylisz! Wirtuozi wyrazów, technicy liczenia, tytani polonistyki i internetowi wizjonerzy — sporo wyjątkowych osób brało udział w przygotowaniu tego projektu. I to przez dobrych kilka tygodni!

Na finiszu wszyscy są dumni, że dzięki tym staraniom przez kolejne lata internauci w swoich rękach będą dzierżyć potężne, w pełni bezpłatne narzędzie do wygodnego zliczania liter. Bo… przecież o to właśnie chodziło!

Gdy w 2012 roku kiełkowała nasza idea, internet był zupełnie inny. Na dziesięciolecie istnienia oddajemy jeszcze lepszy, unowocześniony kod witryny internetowej, i przede wszystkim kilkadziesiąt tysięcy wyrazów w artykułach traktujących o słowach i literach właśnie! Wszystko po to, aby ta polska strona do liczenia znaków i słów była miejscem kompletnym; pełnym ciekawostek, lecz z potężnym narzędziem u podstaw.

Jako twórcy, niezmiernie cieszymy się, że jesteś naszym gościem. Śmiało — dodaj ten adres do zakładek i korzystaj z niego tak często, jak tylko będziesz mieć ochotę! Dziękujemy też za każde polecenie naszego narzędzia w gronie znajomych i w mediach społecznościowych.

Przed nami czas na kolejną dekadę wygodnego liczenia liter i słów!

Senior
Współwłaściciel i założyciel strony internetowej, Senior Executive Producer,
IT
Współwłaściciel strony internetowej, Executive Director, ,
D. Demarczyk
D. Demarczyk
Kreatywny Copywriter, Specjalista ds. SEO,
Polska, [bio]
Jennifer Magpali
Jennifer Magpali
Front-End Developer,
Filipiny, [bio]

Paul Puzyrev
Paul Puzyrev
PHP Web Developer,
Łotwa [bio]
Stan Hurr
Stan Hurr
Rysownik i malarz, Wielka Brytania, stanhurr.co.uk
Agnieszka Wołk-Łaniewska
Agnieszka Wołk-Łaniewska
dziennikarka, publicystka, copywriter, Polska [bio]
Liczniki liter
Kalkulatory znaków
Licznik liter. Count letters Character count Compteur de lettres. Contador de caracteres. Contador de letras Contare lettere. Zeichenzaehlen. Karakter aantal Счетчик букв. Μέτρημα χαρακτήρων عد الحروف

Liczniki słów

Licznik słów. Word Counter Compte mots. Contar palabras. Quantas palavras Conta parole Wörterzähler. Woordenteller 字数计算器 Сколько слов? μετρητής λέξεων عد الكلمات

Licznik liter tutaj